Keyword
rayvarz-news

عرضه ی نسخه جدید سیستم مدیریت فرآیندهای کاری رایورز (RayBPMS)

Submitted by mozafari_a on شنبه, 11/08/1401 - 13:39

     سیستم مدیریت فرایندهای کسب‌وکار رایورز به عنوان اولین ابزار BPMS داخلی کشور در سال 1390 به بازار حرفه عرضه گردید. طی این سال‌ها طیف متنوعی از مشتریان در بخش های دولتی و خصوصی از مزایای استقرار این ابزار در سازمان خود بهره برده‌ و ضمن مکانیزاسیون فرایندهای گردش کار سازمان، مرتبا آن‌ها را بهبود داده‌اند.

رویداد آنلاین توسعه‌ی کاربردهای فن‌آوری اطلاعات در شهرداری‌ها برگزار شد .

Submitted by mozafari_a on چهارشنبه, 10/07/1401 - 08:05

در ادامه‌­ی برگزاری سلسله همایش‌­های معرفی محصولات و خدمات جدید رایورز، رویداد آنلاین توسعه­‌ی کاربردهای فن­آوری اطلاعات در شهرداری‌ها؛ در انتهای آذر ماه سال جاری به صورت زنده برگزار گردید. در ابتدای همایش آقای محدث مدیر راهکار خدمات شهری رایورز با تشریح برنامه­‌های جاری و آتی رایورز در زمینه‌ی توسعه‌ی کاربردهای نوین فنآوری اطلاعات در شهرداری‌ها، وبینار را آغاز کردند.

به مناسبت روز حسابدار در پانزده آذر

Submitted by mozafari_a on یکشنبه, 09/06/1401 - 08:18

گروه شرکت‌های مهندسی نرم‌افزار رایورز، با عرض تهنیت این روز به تمامی حسابداران و فعالین حوزه‌ی مالی و با آرزوی توفیق روزافزون برای این عزیزان، امتیازات ویژه‌ای برای خریداران نرم‌افزارهای حوزه‌ی مالی در ماه آذر در نظر گرفته است. 

این امتیازات شامل تخفیف در بهای فروش، راه‌اندازی و ارائه‌ی خدمات آموزشی مازاد بدون دریافت هزینه می‌باشد.

معرفی نسخه ی جدید RayBPMS (سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار رایورز) و تشریح کاربردها و امکانات آن

Submitted by mozafari_a on یکشنبه, 08/29/1401 - 09:03

رویداد تشریح کاربردها و امکانات نسخه ­ی جدید سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار رایورز (RayBPMS) از سلسله وبینارهای معرفی راهکارهای تخصصی شرکت رایورز، روز سه شنبه مورخ 17 آبان 1401 به صورت زنده و آنلاین برگزار گردید.

برگزاری دوره ی آموزش کاربردی نرم­ افزارهای حوزه­ ی مالی برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته حسابداری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

Submitted by mozafari_a on چهارشنبه, 08/25/1401 - 09:39

 در پی طرح درخواست گروه محترم حسابداری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (به مدیریت جناب آقای دکتر ساسان مهرانی) برای برگزاری دوره­ های رایگان آموزش نرم ­افزارهای کاربردی حوزه ­ی مالی و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی گروه شرکت­ های رایورز، اقدامات زیر صورت پذیرفت:

دادگستری کل استان یزد در جمع مشتریان سیستم مدیریت فرآیندهای کاری رایورز (RayBPMS)

Submitted by mozafari_a on دوشنبه, 07/04/1401 - 13:02

     اداره کل دادگستری استان یزد در کلیه‌­ی شهرستان‌های این استان، دارای دادگاه­‌های عمومی، حقوقی، جزائی و دادسرا و هم‌چنین در پنج بخش استان دارای دادگاه‌های عمومی می‌باشد و درحال حاضر تعداد 176 نفر قاضی و 618 کارمند، در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.