توسعه رویکرد سیستمی در شرکت هواپیمائی آسمان

1401/12/24

تکمیل زنجیره­ ی سیستم ­های یکپارچه اطلاعات مدیریت رایورز (RayMIS)

شرکت هواپیمایی آسمان هم اکنون وسیع ترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی با تاکید بر پرواز به مناطق محروم کشور را دارد و برای پوشش هر چه بهتر شبکه پروازی خود، سه مرکز پروازی را به ترتیب در تهران، شیراز و مشهد دایر کرده است.

با توجه به قدمت بهره برداری شرکت هواپیمایی آسمان از محصولات و خدمات رایورز و رضایت مدیران و کاربران محترم آن مجموعه در طول مدت همکاری، مدیریت محترم هواپیمائی آسمان به منظور گسترش رویکرد سیستمی و ارتقاء سطح بهره‌­برداری از آن‌ها، اقدام به تکمیل نرم­‌افزارها جهت بهره­ برداری در دفاتر تهران و شهرستان‌ها با قابلیت بیش از 100 کاربر همزمان در مقیاس کشوری نمود.

 اهداف اصلی مدیریت از این انتخاب، علاوه بر بهره‌برداری کامل‌تر از سیستم‌­های حوزه­‌ی مالی بصورت یکپارچه در یک پایگاه داده‌­ی متمرکز، استفاده­‌ی  بهینه از امکانات برجسته‌ی سیستم‌های اطلاعات مدیریت رایورز (RayMIS) از یک‌سو و ابزار گزارش ساز پویای رایورز (RayARPG) از سوی دیگر جهت دستیابی روزآمد به اطلاعات دفاتر مستقر در شهرستان‌ها بوده است.

انعقاد قرارداد فی‌مابین دو مجموعه در بهمن ماه سال 1401 انجام پذیرفت و انتظار می‌رود تبدیل اطلاعات، استقرار و عملیاتی شدن سیستم‌­های تازه خریداری شده تا اردیبهشت سال 1402 محقق گردد.

اخرین اخبار