شركت پتروشیمی شازند در جمع مشتریان رایورز با بکارگیری سیستم‌های یکپارچه مدیریت امور سهام و پرتال سهامداران

1401/05/22

شركت پتروشیمی شازند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات پلیمری و مواد شیمیایی و همچنین از مهم­ترین طرح‌های زیر بنایی کشور به شمار می­‌رود. طرح تاسیس این شرکت در سال 1363 به تصویب رسید و فاز نخست ساخت این مجتمع عظیم صنعتی، در سال 1372 مورد بهره‌برداری قرار گرفت. ازجمله فعالیت­‌های مهم این مجموعه­‌ی معظم، خرید و فروش اوراق بهادار و خرید و فروش سهام شرکت­‌های تولیدی و خدماتی می­‌باشد.

     با هدف مکانیزه نمودن کامل " محاسبات سود سهام و فراهم کردن بستر مناسبی برای ارائه­‌ی خدمات آنلاین به کثیر سهامدارن مجتمع " از یکسو و دستیابی به اطلاعات ارزشمند سنواتی سهامداران از طریق اجرای پروژ‌ه­‌ی " تبدیل و انتقال اطلاعات از سیستم قدیمی (فصل رایانه) به سیستم جدید ( رایورز ) " از سوی دیگر، پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و فنی مابین دو شرکت، قرارداد فروش، تبدیل اطلاعات و استقرار سیستم سهام رایورز با این مجموعه‌­ی عظیم و نام آشنا در انتهای سال 1400منعقد و عملیات اجرائی پروژه از ابتدای سال جاری آغاز گردید.

     فرآیند استقرار سیستم شامل عملیات نصب، آموزش، تبدیل‌ اطلاعات ( شامل ریزِ اطلاعات نقل و انتقال معاملات عادی و قهری، رفع مغایرت کاردکس تعدادی سهامداران با فایل رجیستری، ریز محاسبات و مانده سود و . . . ) با تشریح کامل نحوه‌­ی بهره‌برداری از امکانات عمومی و برجسته نرم­‌افزار ( شامل افزایش سرمایه، محاسبه سود، . . . ) طی 3 ماه انجام گرفت و در حال حاضر بخوبی در حال بهره‌برداری می­‌باشد.  

اخرین اخبار