بیمه حافظ به جمع بهره‌برداران محصولات مديريت امور سهامداران و پرتال سهامداران رایورز پيوست

1401/05/22

  شرکت بیمه حافظ در قالب شرکت سهامی عام در سال 1381 به عنوان نخستین شرکت بیمه خصوصی با تمرکز فعالیت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد کیش و با هدف ایجاد آرامش خاطر و تامین نیازهای مشتریان بازار بیمه و جلب رضایت آنها فعالیت خود را آغاز کرد.

     با توجه به ثبت شرکت بیمه حافظ در منطقه آزاد کیش و بهره­‌مندی از معافیت‌­های قانونی مختلف، این شرکت قادر است علاوه بر ارائه­‌ی خدمات با مطلوبیت قابل قبول و متعالی، ضمن تامین انتظارات بیمه‌­گذاران حقوقی و حقیقی، متناسب با سرمایه‌­ی مالی و توان برخورداری از فعالیت با سایر بیمه­‌گران داخلی و خارجی، دامنه‌­ی پوشش خدماتی را گسترش دهد.

     شرکت بیمه حافظ طی استعلام‌­های دریافتی از سایر مشتریان بهره­بردار از نرم‌افزارهای رایورز، در راستای حفظ و رضایتمندی سهامداران حقیقی و حقوقی خود، اقدام به خرید و استقرار نرم‌افزارهای حوزه‌­ی سهامداران در چارچوب راهکار تخصصی تحت وب رایورز ویژه‌­ی شرکت­‌های سهامی عام و بازار سرمایه متشکل از مدیریت امور سهامداران و پرتال آنلاین سهامداران نموده است.

     قرارداد فروش نرم­‌افزارهای یکپارچه سهام و پرتال سهامداران با شرکت بیمه حافظ و پروژه استقرارآنها، در اردیبهشت 1401 منعقد و پس از گذشت سه ماه در این مجموعه­‌ی صاحب نام عملیاتی گردید و به بهره­برداری رسید.

     با استفاده از سیستم مدیریت امور سهامداران و پرتال سهامداران مبتنی بر زیرساخت­‌های تحت وب، انتظار می­رود: ثبت کلیه نقل و انتقالات سهام با سهولت بالا، پشتیبانی از پراکندگی جغرافیایی، اطلاع لحظه‌ای از آخرین تغییرات سهام و سهامداران و بسیاری ظرفیت‌های دیگر بخوبی صورت پذیرد و از این طریق افق جدیدی در فعالیت­‌های این مجموعه معظم گشوده شود.

اخرین اخبار