شرکت پویا تدبیر فراست (تحت پوشش سرمایه گذاری فراست تدبیر) در جمع مشتریان رایورز

1401/05/12

      شركت پویا تدبیر فراست (یکی از زیر مجموعه­‌های سرمایه گذاری فراست تدبیر) در راستای برنامه­‌ی بلند مدت گروه مبنی بر تولید کود شیمیایی سولفات پتاسیم قابل رقابت در بازارهای جهانی و محصول شیمیایی اسید سولفوریک در بخش صنعت، اقدام به احداث مجتمع شیمیایی پویا تدبیر فراست با برند PTFCO نموده است. محصولات تولیدی شرکت پویا تدبیر فراست از جمله سولفات سدیم، سولفات پتاسیم پودری و اسید سولفوریک می­‌باشد.

     با توجه به قدمت و حسن همکاری رایورز با شرکت سولفور سدیم ایران (شرکت هم خانواده پویا تدبیر فراست) و رضایت مدیران و کاربران محترم این مجموعه از محصولات و خدمات نرم افزاری رایورز طی 21 سال گذشته که تحت پلاتفرم‌های مختلف و روزآمد عرضه شده است، شرکت پویا تدبیر فراست، رایورز را جهت خرید و ارتقاء سطح بهره برداری از سیستم­‌ها انتخاب نمود. 

      در انتهای سال گذشته، قرارداد فروش و استقرار سیستم‌­های فاز اول با شرکت پویا تدبیر فراست، با هدف تامین نیازهای آن مجموعه منعقد و پروژه­‌ی استقرار سیستم‌­ها (شامل نصب، راه‌­اندازی و آموزش و عملیاتی سازی آنها) طبق برنامه­‌ی زمان­بندی مورد نظر با موفقیت انجام شد و سیستم­‌ها از ابتدای سال جاری مورد بهره­‌برداری قرار گرفته است.

      

اخرین اخبار