ساخت دستگاهی که همه کنسول‌های بازی جهان را در خود دارد

1398/05/08

کمپانی اوریجین به‌تازگی تصمیم به ساخت کنسول بازی ویژه‌ای گرفته است که تمامی کنسول‌های بازی فعلی از قبیل اکس باکس، پلی‌استیشن و کامپیوتر خانگی را دربرخواهد گرفت.
 
به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، کمپانی اوریجین به‌منظور گرامی داشت 10 سالگی‌اش و همچنین برای ارزش نهادن به میراث دسکتاپ Big O خود تصمیم به ساخت کامپیوتر گیمینگ شخصی سازی شده‌ای گرفته است که تمامی کنسول‌های بازی موجود در بازار از قبیل اکس باکس وان اکس، پلی‌استیشن 4 پرو و نینتندو سوئیچ را دربردارد.
 
در وب‌سایت اختصاصی این کمپانی در این خصوص آمده است که انجام این کار، یکی از مهم‌ترین اقداماتی بود که شامل تغییرات گسترده کالبد، سیستم‌های خنک‌کننده شخصی سازی شده و ده‌ها طرح مفهومی می‌شد.
 
 اما آنها این اقدام را با موفقیت پشت سر گذاشتند و حتی توانستند در این دستگاه قابلیت‌های دیگری مانند سوئیچ اترنت، درگاه اختصاصی یواس‌بی 3.0 برای هر کنسول و 2 ترابایت حافظه SSD را برای قدرت ذخیره‌سازی بیشتر و زمان بارگذاری سریع‌تر جای بدهند.
 
البته گفته می‌شود این دستگاه برای فروش عمومی در دسترس نخواهد بود و حتی در این صورت به‌طور حتم قیمت آن به حدی بالاست که خرید آن از توان بسیاری از افراد عادی خارج خواهد بود. با این‌ حال ساخت این دستگاه را می‌توان استراتژی بازاریابی ویژه اوریجین برای نشان دادن تعهد کامپیوترهای این شرکت به قابلیت‌های شخصی‌ سازی‌ شده دانست.

اخرین اخبار